A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime
A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime A. Lux Prime

A. Lux Prime

340,000-560,000€
Algarve - Albufeira
Merkezin Kalbinde
Premium Finishing
Turistik Bölge
Arsa Geliştirme
3 Dakika
Havuz
Spor Salonu
Bahçe
Otopark
Teslim Tarihi
2020, Ağustos

A. Lux Prime, muhteşem 3’er katlı binalardan oluşmaktadır. Binaların her biri spalı, havuzlu, bahçeli ve spor salonludur. A. Lux Prime üst katlarda muhteşem panaromik deniz manzaraları sunmaktadır.

2 ve 3 yatak odalı dairelerin tümü geniş teraslara sahiptir. Geniş pencereleri sayesinde her oda gün ışığından yararlanmaktadır. Ekipman olarak son derece kullanışlı ve lüks donanımlara sahip olan A. Lux Prime; tam donanımlı mutfak, mermer banyolar, ahşap zeminler, oturma odası, klima, elektrikli panjurlar, çift camlama, A sınıfı enerji derecesi ve yüksek güvenlik: CCTV sistemi, görüntülü telefon, güçlendirilmiş kapı gibi kriterlere sahiptir.

Faro UIuslararası Havaalanı’na 30 dakika uzaklıkta ve plajlara 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu eşsiz konut sizlere kentsel merkezilik ile Atlantik Okyanusu'nun keşfini birlikte sunacak.


Önceki Proje

Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi