A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace
A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace A. Lux Terrace

A. Lux Terrace

265,000-285,000€
Algarve - Faro
Lokasyon
Kolay Erişim
Arsa Geliştirme
Spor Salonu
Otopark
Teslim Tarihi
2019, Şubat

Modern bir tasarıma sahip 5 katlı proje 1+1'den 4+1'e uzanan daire alternatifleri bulunmaktadır. Özellikle öğrenci konut kiralama talebinin yüksek olduğunu bir yerde, geniş teraslı, manzaralı birimler batı ve doğu yönünde konumlanmıştır. Ankastre mutfak Bosch marka beyaz eşya ile teslim edilecektir. A Sınıfı enerji tasarrufu kriterlerine sahip dairelerde ses ve ısı yalıtımı için çift cam kullanımı, solar panel gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Daire büyüklüğüne göre bodrumda 1 veya 2 otopark ve depo alanları tahsis edilmektedir. Lux Terrace III projesi en üst katta bulunan ısıtmalı havuz, güneşlenme alanı ve panaromik manzaraya sahip spor salonu ile Faro'da keyifli bir yaşam alanı sunmaktadır. 

Faro'nun yeni gelişim alanında yer alan proje Faro Havalimanı'na ve Faro şehir merkezine araçla 6 dakika mesafededir. Forum Algarve Alışveriş merkezine ise daha yakındır. 

Faro Algarve bölgesinde tek havalimanı olan şehirdir ve yönetimsel merkezidir. Bölgedeki diğer şehirlere araçla kısa sürede ulaşım sağlanmaktadır. Lizbon-Faro arasında tren ile ulaşım da 3,5 saat sürmektedir. 

Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi