Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas
Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas Green Villas

Green Villas

515,000-515,000€
Algarve - Albufeira
Lokasyon
Kolay Erişim
Premium Finishing
Villa
Turistik Bölge
Spor Salonu
Havuz
Bahçe
Otopark
Teslim Tarihi
2019, Ağustos

Kalan son 2 villa!

Albufeira Green Villas ekolojik binalardan oluşan yüksek standartlı kat mülkiyetlerin başında geliyor. Çağdaş mimari ve tasarıma sahip daireler geniş pencereleri, balkonları ve terasları sayesinde güneş ışığını önemli ölçüde alıyor.

2 süit, 3 banyo, entegre mutfaklı geniş bir oturma odası, kapalı veranda, güverte, barbekü ve özel bahçe dahil 3 yatak odalı villalar; elektrikli otomobil için çıkışı ile garaj alanında oluşuyor.

Albufeira Green Villas şelaleli ve solaryumlu yüzme havuzu, aromatik ve yenilenebilir bitki ve ağaçları olan ortak bir bahçeye sahip. 

Algarve'nin en önemli turistik beldesi olan Albufeira'nın ünlü sahil beldesinde bulunan Albufeira Green Villas projesi alışveriş merkezlerine, hastanelere ve çeşitli eğlence tesislerine yakındır.

Mükemmel erişime sahip olan otel, plaja ve şehre her 30 dakikada bir giden otobüs güzergahlarına da çok yakındır. Faro Uluslararası Havaalanı sadece 30 dakika uzaklıktadır.
Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi