B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime
B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime B. Lux Prime

B. Lux Prime

310,000-810,000€
Lizbon - Benfica
Lokasyon
Kolay Erişim
Arsa Geliştirme
Manzara
Benfica Stadyumu
Toplu Taşıma
3 Dakika
Otopark
Havuz
Spor Salonu
Teslim Tarihi
2019, Kasım

Benfica Stadyumu karşısında konumlanan ve loft alternatiflerin bulunduğu Lux Prime Konut projesi kullanıcılarına çift cepheli, tüm daireleri panaromik pencerelerle son derece aydınlık, havuz, açık - kapalı spor ve dinlenme alanları ile keyifli bir yaşam sunmaktadır. 

Dairelerde plananan geniş balkon ve teraslar lokal talebe yönelik konfor ve güvenlik ilkelerine öncelik verilerek tasarlanmıştır. Birinci kata bulunan yüksek tavanlı alternatiflerde modern loft tarzını yaşayabilirsiniz. 

Yaşam alanları zemininde ahşap, mutfak, banyoda mermer, ankastre mutfak, üst segment beyaz eşya ve elektrikli aletler seçilmiştir. Klima ile ısıtma-soğutma yapılacak projede su ısıtma sistemi için ise merkezi solar panel sistemi tercih edilmiştir. Zemin altı katlar otopark ve depo alanları olarak dairelere tahsis edilecektir. 

Projeye yürüme mesafesinde olan Alto dos Moinhos Metro İstasyonu ile Avenida de Liberdade'ye 6 durak (12 dakika) ulaşılabilmektedir, havalimanı ise 7km mesafededir. 

Lizbon'un en büyük alışveriş merkezi olan Colombo Shopping Center'a araçla, metro ile (1 durak) veya yürüyerek erişilebilir, ancak günlük ihtiyaçlara yönelik mağaza ve hizmetler de proje etrafında bulunmaktadır. Özel hastaneler, okullar ve iş alanları da bölgeye değer katmaktadır. 

Özellikle Portekizli genç ailelerin yaşamayı tercih ettiği Benfica bölgesi 2016 yılında 'Lizbon'un en elverişli konut/yaşam bölgesi' seçilmiştir. Uzun sureli kiralama potansiyeli yüksek olan Benfica bölgesinin önü hiç kapanmayacak arsasına geliştirilen bu projede son kalan daireleri değerlendirin.


Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi