B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats
B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats B. Luxury Flats

B. Luxury Flats

310,000-370,000€
Lizbon - Benfica
Lokasyon
Kolay Erişim
Manzara
Benfica Stadyumu
%4 Kira Garantisi
Toplu Taşıma
5 Dakika
Mobilyalı
Otopark
Havuz
Spor Salonu
Teslim Tarihi
Hemen
Restoran

Kira garantili, dertsiz ve kârlı bir yatırım olan Benfica Luxury Flats; son kalan 1+1 ve 2+1'lerde konaklarken alım kararını vermek istemez misiniz? Apart Hotel olarak hizmet veren projemiz Nisan 2017'de faaliyete geçmiştir ve booking.com’da 8.3 puana sahiptir.

Modern malzemelerle tasarlanmış ve kısa-orta süreli konaklamaya yönelik hizmet veren projede; Kapalı Otopark, Yüzme Havuzu, Spor Salonu, Teras Bar, Restaurant, Business Center, temizlik ve consiage hizmetleri bulunmaktadır. Benfica Luxury Flats'den daire alan yatırımcılara 4 yıl boyunca yıllık %4'lük kira getirisi garanti edilmekte ve her yıl 10 gün konaklama ve hizmetlerden yararlanma hakkı tanınmaktadır.

Benfica Stadyumu ile karşılık konumunun yanı sıra Estádio da Luz, Colombo Alışveriş Merkezi'ne, uluslararası okul-üniversitelere, özel hastanelere ve iş merkezlerine yakın olan konumuyla Lizbon yada Portekiz dışından gelen ziyaretçiler için ideal bir konumdadır. Metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde olmasıyla şehir merkezine (Avenida da Liberdade) 6 metro durağı mesafededir.


Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi