Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel
Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel Praia do Sal Apart Otel

Praia do Sal Apart Otel

295,000-875,000€
Lizbon - Alcochete
Lokasyon
Tagus Nehri Kıyısı
Havalimanı
7 km
Manzara
Tagus Nehri
%4 Kira Garantisi
Arsa Geliştirme
Otopark
Havuz
Bahçe
Spor Salonu
Mobilyalı
Teslim Tarihi
2019, Aralık

Tagus nehri kıyısına konumlanan ve Praia do Sal'ın 2. etabı olan Praia do Sal Apart Otel manzarası, geniş ve ferah balkonlu daireleriyle 2019 yılında teslim edilecektir.

3+1 ve daha büyük alternatifler yaşam amaçlı alınırken 1+1 ve 2+1'lerde 4 yıl boyunca %4 kira getirisi garanti vererek turistik yatırım için en ideal tercihtir. 

Nehrin önünde konumlanmış havuz, spa (Türk Hamamı, sauna, masaj), spor kulübü, bisiklet yolu, özel garaj ve nehre özel plajıyla Lizbon'a yakın ama şehir yoğunluğundan uzak, sakin ve huzurlu bir tatil/yaşam alanı arayanlar için tasarlanmıştır. Yeşil bina tasarım kriterlerine uygun olarak inşa edilen projede yenilenebilir enerji, solar panel ve yağmur suyunun tekrar kullanımı için geliştirilmiş sistemler kullanılmıştır.

Vasco de Gama ile Lizbon merkezine bağlanan lokasyon köprü çıkışının hemen bitişiğindedir. Havalimanına 20, Lizbon merkezine ise 30 dakika mesafededir. Toplu taşıma için de Lizbon-Alcochete arasında özel minibüsler çalışmaktadır.

500 yıllık tarihi bir balıkçı kasabası olan Alcochette merkezinde her türlü günlük ihtiyaca hitap eden mağazalar ve meşhur balık restaurantları bulunmaktadır. Avrupa'nın en büyük outleti projeye 5 km mesafededir.

Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi