Praia do Sal Resort Praia do Sal Resort Praia do Sal Resort
Praia do Sal Resort Praia do Sal Resort Praia do Sal Resort

Praia do Sal Resort

216,000-790,000€
Lizbon - Alcochette
Lokasyon
Tagus Nehri kıyısı
2. Havalimanına
7 km
Manzara
Tagus Nehri
%5 Kira Garantisi
Mobilyalı
Otopark
Havuz
Spor Salonu
Bahçe
Teslim Tarihi
Hemen

Tagus nehri kıyısında özel bir resort projesi olarak konumlanan Praia do Sal Resort 3 kata yayılmış manzaralı, geniş balkonlu 120 daireden oluşmaktadır. 1+1'den 3+1'e uzanan seçenekleriyle Ocak 2018'den itibaren full dekorasyonlu olarak teslim edilen projede yaşam başlamıştır.

3+1 ve daha büyük alternatifler yaşam amaçlı alınırken 1+1 ve 2+1'lerde 4 yıl boyunca %5 kira getirisi garanti edilmektedir ve turistik konaklama için tasarlanmıştır. Dekorasyon, yönetim, pazarlama derdi ve masrafı olmadan yapabileceğiniz yatırımla Golden Visa'ya başvurabilirsiniz. 

Nehrin önünde konumlanmış havuz, spa hizmetleri (Türk Hamamı, sauna, masaj), bisiklet yolu, spor klubü, bodrum katında özel garaj ve nehre özel plajıyla Lizbon'a yakın ama şehir yoğunluğundan uzak, sakin ve huzurlu bir tatil/yaşam alanı arayanlar için tasarlanmıştır.

Yeşil bina tasarım kriterlerine uygun olarak inşa edilen projede yenilenebilir enerji, solar panel ve yağmur suyunun tekrar kullanımı için geliştirilmiş sistemler kullanılmıştır.

Vasco de Gama ile Lizbon merkezine bağlanan lokasyon köprü çıkışının hemen bitişiğindedir. Havalimanına 7 Km 20, Lizbon merkezine ise 30 dakika mesafededir. Toplu taşıma için de Lizbon-Alcochete arasında özel minibüsler çalışmaktadır. 

500 yıllık tarihi bir balıkçı kasabası olan Alcochette merkezinde her türlü günlük ihtiyaca hitap eden mağazalar ve meşhur balık restaurantları bulunmaktadır. Avrupa'nın en büyük outleti projeye 5 km mesafededir. 


Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi