Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay
Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay Tagus Bay

Tagus Bay

375,000-777,000€
Lizbon - Alcochete
2. Havalimanına
7 km
Değeri Artan Lokasyon
Arsa Geliştirme
Manzara
Tagus Nehri
Premium Finishing
Çocuk Klübü
Havuz/Spa
Spor Salonu
Otopark
Teslim Tarihi
2020, Mart

Yüksek değer artış potansiyeli olan Tagus Bay projesini Montijo Havalimanı'na olan yakın konumuyla her an daha da değerleniyor.

Bu projede, fiziksel ve duygusal 'well-being' olarak tanımlanan sağlık, huzur ve mutluluk hislerini konut sakinlerine evlerinin konforunda sağlamayı vaat ediyoruz. Korunmuş doğal peyzaj, Tagus Nehri, doğanın sesi ve kokusu yaşam için benzersiz bir yaşam alanı sunarken tarihi merkeze yürüme mesafesindesiniz. 

Aromatik bitki ve doğal sebze yetiştirilen özel bio bahçeler, biri ısıtmalı iki havuz, çocuk havuzu – su kayağı alanı, jakuzi, güneşlenme terasları, sauna ve Türk Hamamı, fitness salonu, çocuk klubü, açık çocuk parkı, 7/24 concierge hizmeti, resepsiyon ve lounge alanı (co-work space, internet, media odası, kütüphane) ile Tagus Bay evden daha fazlası keyifli bir yaşam sunuyor.

1+1'den 4+1'e farklı alternatifler barındıran bu özel sitede modern mimari ve organik iç tasarımın nefes kesen kombinasyonunu hissedeceksiniz. 

Alcochete'in tarihi merkezinde bulunan, Tagus doğal sit alanı bitişiğinde konumlanan Tagus Bay projesi Lizbon Havalimanı'na 20, yapılacak olan Montijo'da hayata geçecek olan 2. havalimanına 7 km Lizbon şehir merkezine ise 30 dakikalık mesafededir. 

Gelin ve nehrin karşı tarafındaki samimi ve yakın Cascais'i keşfedin!

Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi