Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem
Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem Unique Belem

Unique Belem

500,000-1,780,000€
Lizbon - Belem
Ayrıcalıklı Lokasyon
Premium Finishing
Toplu Taşıma
8 Dakika
Arsa Geliştirme
Manzara
Tagus Nehri
Havuz
Spor Salonu
Bahçe
Otopark
Teslim Tarihi
2021, Nisan

Ajuda caddesi üzerinde bulunan 'Unique Belém' Ajuda Sarayı ile Belem Saray’larının arasında, bölgenin en prestijli noktasında yer alıyor.

Tagus Nehri ve 23 Nisan Köprüsü'ne bakan daireleriyle İstanbul Boğazı'nı andıran muhteşem manzarasını ünlü Portekizli mimar Fredericio Valsassina'nın modern mimari tasarımıyla birleştiren 'Unique Belém' projesi hem yaşam hem de yatırım için en prestijli alternatiftir.

Projede 1+1'den 6+1'e uzanan farklı daire seçeneklerinde balkonlu/teraslı ve özel havuzlu alternatifler bulunmaktadır. 

'Unique Belém' Tagus nehrine tepeden bakan eşsiz manzarasının yanı sıra; Botanik Bahçe, 25 Nisan Köprüsü, Cristo-Rei heykeli, Ajuda Sarayı'na gören panaromasının yanısıra en üst segment malzemelerin kullanılmasıyla hayata geçecek projenin satış ofisini Lizbon’a geldiğinizde ziyaret etmeyi unutmayın!

Belém; saraylar, müzeler, büyükelçilikler, sanata yönelik sergi/konser alanları ile Lizbon'un tarihinde ve zengin kültür sanat aktivitelerine sahip bölgesidir. Botanik park, restoran ve cafeleriyle hoş vakit geçirebileceğiniz bir çok alana sahip olmasının yanı sıra plajlara kolay erişimi, bölgede bulunan iyi okulları ve hastaneleriyle konforlu bir hayat sunuyor.

Önceki Proje

Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi