Golden VISA

Golden VISA

Golden Visa Nedir?

Golden Vize Portekiz programı, Portekiz’de gayrimenkul yatırımı yaparak önce süreli daha sonra süresiz oturum ve çalışma izni almanıza, Schengen ülkelerinde serbest dolaşım hakkı elde etmenize olanak tanıyarak 5. yıl sonunda Portekiz Vatandaşlığı talep etme fırsatı sunan bir yatırım programıdır. Golden Vize ile ekonomisi istikrarlı şekilde artış gösteren bir yere hem kazançlı yatırım yapmış olur hem de Portekiz Vatandaşı olduktan sonra AB'nin her ülkesinde gezme ve yaşama fırsatı elde edersiniz. Portekiz, Golden Vize program sürecinin en kolay ve hızlıca ilerlediği ülke konumundadır.

Golden VISA

Golden Visa Süreci

Golden Visa olarak adlandırılan, yatırım yoluyla alınan oturma iznini veren ülkeler arasında Portekiz; bulunduğunuz ülkedeki düzeni bozmadan -yılda sadece 7 gün kalarak- A2 seviyesinde Portekizceye sahip olduğunuzda vatandaşlık sürecini tamamlamaya olanak sağlaması ile öne çıkmaktadır. Başlangıçta bir yıl geçerli olan oturma izni, sonrasında ikişer yıllık sürelerle 2 defa yenilenmekte ve 5. yıl tamamlandığı taktirde sürekli oturum izni ve vatandaşlığa başvuru hakkı elde edebilmektedir.

Portekiz’de Ev olarak müşterilerimize uzun soluklu hizmet sunmayı amaçlarken, Golden Visa hedefli mülk yatırımında süreç için ihtiyacınız olan doğru partnerlerle sizleri bir araya getirerek süreci en etkili şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Golden Visa Süreci

Golden Visa Özel Temsilciniz

Golden Visa ve sonrasındaki tüm süreçleriniz için size özel temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp İletişimi