Portekiz'de Ev Hakkında


Libertas markasıyla 30 yılı aşkın süredir Portekiz’de faaliyet gösteren ülke çapında hem arsa geliştirip bina inşası hem de tarihi binaları restore ederek, kendi projelerimizi tasarlıyor, geliştiriyor ve yönetiyoruz. Libertas grubu olarak, gayrimenkul geliştirme ve turizmin yanı sıra yenilenebilir enerji ve organik tarım gibi alanlarda da aktif olarak proje geliştiriyoruz.

Libertas çatısı altında bulununan Portekiz'de Ev olarak, yatırımcıların Golden Visa sürecini yönetiyor ve kendi kriterlerine uygun yatırım alternatiflerini sunuyoruz.

Portekiz'de Ev Hakkında

Tek Muhatap

Portekiz'de Ev olarak aradığınız kriterlerdeki evi bulmakla kalmayıp yatırımınızın yönetimi konusunda da süreç boyunca size destek oluyoruz. Aldığınız mülkün yönetimine istinaden kısa yada uzun dönem kiralanması ile ilgili size destek olarak zaman ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz. Böylece daha yeni tanıdığınız, deneyimlediğiniz bir ülkede gayrimenkul ile ilgili her türlü ihtiyacınızı “tek muhatap” olarak üstleniyoruz.

Tek Muhatap

Tam Hizmet

Türk müşterilerimizin ihtiyacı olan vergi ve hukuksal alanda yasal danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere; gayrimenkul seçimi, edinimi, Golden Visa’ya başvurma, başvurunun takibi, banka ile süreç yönetimi ve tekrar satış gündeme geldiğinde satışla ilgili her adımı birlikte takip ediyoruz. En güçlü varlığımız 30 yılı aşkın pazar bilgimiz ve müşterilerimizin kendi dillerinde hizmet aldığı, ofislerimizin bulunduğu farklı ülkelerden gelen ve bulundukları bölgelerde yetkin çalışanlardan oluşan çok kültürlü ekibimizdir. Kalifiye uzmanlarımız, birinci sınıf yerlerde karlılığı ve potansiyel değeri yüksek olan gayrimenkulleri dikkatli bir şekilde seçip siz müşterilerimize sunmak ile yükümlüdür. Türkiye’de olduğu gibi Paris (Fransa), Stockholm (İsveç), Sao Paulo (Brezilya), Caracas (Venezuela), ofislerimiz bulunmaktadır.

Tam Hizmet