Satış Sonrası Hizmetler

Tam Hizmet Anlayışı

Portekiz'de Ev olarak salt gayrimenkul danışmanlığının ötesine geçen bir hizmet anlayışıyla öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak doğru alternatifleri sunuyoruz.

Bilmediğiniz bir coğrafyada yatırım yaparken en önemli kriter olan "Satış Sonrası Hizmetler"imiz ile mülkü aldıktan sonra ihtiyacınız olan kiralama, yönetim, bakım, hukuki işlemler gibi zaman ve ilgi isteyen önemli konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

Portekiz'in en büyük geliştiricisi olan Libertas Real Estate Group bünyesi altında hizmet verdiğimiz için mülkün sadece alımında değil sonraki süreçte de "tek muhatap" ile ilerleme fırsatı sunuyoruz.

Tam Hizmet Anlayışı

Portekiz Seyahatiniz

Güneşin, manzaranın ve harika Portekiz mutfağının tadını çıkarırken, yaşam tarzınıza en uygun alternatifleri öğrenmek için birkaç günlüğüne sizi davet ediyoruz. Siz gelmeden önce isteklerinize uygun olan alternatifleri birlikte seçip görmeniz için size eşlik edeceğiz. Bu süreçte, konaklamanızı ayarlayıp havaalanında sizi karşılayabiliriz.

Portekiz Seyahatiniz

Hukuki ve Mali Danışmanlık

Yabancı bir ülkede gayrimenkul yatırımıyla alakalı güvende, rahat ve iyi tavsiyelerde bulunulduğunu hissetmenin oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Hukuki ve mali alanlardaki becerileri ile bilinen, karar vermeniz konusunda size yardımcı olabilecek ve tüm süreç boyunca size destek sağlayacak bağımsız çözüm ortaklarıyla çalışmamızın sebebi budur. Golden Visa, satış sözleşmesi veya mevzuatla ilgili sorularınıza cevap verecek olan uzman ortaklarımız ile bu süreçleri takip ediyoruz.

Çözüm ortaklarımız (avukat, mali müşavir ve noter) sorularınızı açıklığa kavuşturmak, herhangi bir sözleşmeyi veya yasal belgeyi analiz etmek, oturum izni alma sürecinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Hukuki ve Mali Danışmanlık

Gayrimenkul Yönetimi

"A la carte" hizmet anlayışımızla, uzak mesafede gayrimenkul sahibi olmak başınızı ağrıtmayacak. Yatırım amaçlı aldığınız konutun dekorasyon ve eşyalarını ayarlamanın yanı sıra kiralamaya hazır hale getirmek için tüm aboneliklerine (su, elektrik, iletişim) kayıt olmanıza yardımcı olan ekibimiz mevcut. Aynı zamanda gayrimenkul maliyetlerini takip edebilir, gayrimenkul geliri ile alakalı vergi beyannamelerle ilgilenebilir ve size göndereceğimiz periyodik raporlarla süreçten tamamen haberdar olabilirsiniz. 

Süreç boyunca, talebiniz dahilinde bina toplantılarında ve gayrimenkul genel denetiminde de sizi temsil edeceğiz.

Gayrimenkul Yönetimi

Kira veya Satış Yönetimi

Satışını gerçekleştirdiğimiz gayrimenkulün yönetimi (turistik amaçlı kısa süre kiralanması veya uzun dönem kiralanması) ya da yeniden satış sürecinde size en yüksek geri dönüşü sağlarken bir yandan da sizin adınıza tüm idari ve işletme süreçleriyle ilgileniyoruz.

Kira veya Satış Yönetimi

Yatırım Kılavuzu

Portekiz'de gayrimenkul satın almak güvenli bir süreç olup yatırımcılar Portekiz ve Avrupa yasaları ile korunmaktadır. Bununla birlikte, Portekiz emlak piyasasıyla ilgili özel konuları, satın alma ve alım-satım anlaşmalarını düzenleyen kanunları bilmenizin yararlı olacağını düşünüyoruz. Tam hizmet anlayışımızla tüm yatırımlarınızda size yatırım klavuzluğu hizmeti sunuyoruz.

Yatırım Kılavuzu